OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
W poniedziałek, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w tym dniu będą o godz. 8.00, 10.00 i 18.00
Ofiary składane podczas uroczystości na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem m-ca codziennie przed Mszą Św. oraz w piątek od godz. 17.30.
Z posługą sakramentalną do chorych i seniorów naszej parafii kapłan uda się w piątek od godz. 9.00.
W pierwszą sobotę (4 lipca) oddamy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. O godz. 18.00 Msza Św. a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
Ks. Wiktor Nowiński – dotychczasowy wikariusz naszej parafii 23.06.br. z rąk Ks. Bpa Marka Solarczyka Ordynariusza naszej Diecezji Radomskiej otrzymał Dekret nominacyjny na proboszcza parafii Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Bogucinie w dekanacie Czarnoleskim. Ks. Wiktor w naszej parafii jako katecheta i duszpastersko pracował przez siedem lat wypełniając posługę kapłańską. Pragnę podziękować za posługę w konfesjonale, gdzie przed każdą Mszą Św. spowiadał, dziękuję za głoszone kazania, dyżury w kancelarii parafialnej , dziękuję za całokształt pracy duszpasterskiej i kapłańskiej. Życzę dużo siły, zdrowia, darów Ducha Świętego i łask Bożych oraz owocnej pracy na nowej parafii. Szczęść Boże.
Ks. Wiktor gościnnie kilka dni będzie jeszcze przebywał w naszej parafii.
Parafianom: dzieciom, młodzieży i dorosłym wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku, ale też przypominamy, że nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła.



